Решебники для студентов » Учебники » Учебники по Экономике » Економічна теорія: Політекономія: Підручник(Базилевич В. Д)

Економічна теорія: Політекономія: Підручник(Базилевич В. Д)

Нравится(+) +26 Не нравится(-)
Сайт тебе помог в решении задачи, сдачи курсовой или диплома?

В знак благодарности - Расскажи друзьям о нас!Економічна теорія: Політекономія: Підручник(Базилевич В. Д)
Учебник по экономике для студентов украинских вузов. Содержит сведения по различным разделам этой науки - от предмета и методов экономической теории до основ микро- и макроэкономики.

Аннотация

Це підручник нового покоління. Його найважливіші особливості: системний і енциклопедичний характер висвітлення законів і категорій економічної теорії, глибокий аналіз, виваженість оцінок і висновків, оригінальність і лаконічність подання матеріалу. Підручник устаткований необхідними таблицями, рисунками, графіками, глосарієм, запитаннями для самоконтролю рівня засвоєння теоретичного матеріалу і забезпечує можливість використання новітніх освітніх технологій, зокрема дистанційних методів навчання, придатний для комп`ютерних технологій організації навчального процесу. Розраховано насамперед на студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів. Підручник буде корисним також науковцям, керівникам та службовцям державних установ, працівникам комерційних структур, усім, хто прагне оволодіти економічною теорією.

 

 

Извините,но ссылка на скачивание была удалена по просьбе Правообладателей. 
Теги: экономика, учебник

Комментарии:

Оставить комментарий